polski čeština

Mapa kolejowa
Czechosłowackiej republiki 1951
Železniční mapa
republiky Československé
pobrany / stažení: 17

Hurtownia Artykułów Ściernych
Wyszukiwarka
Linie kolejowe w Polsce (PLK)
Linie kolejowe w Polsce (PMP-PW)
Przegląd tuneli w Polsce
Kolejowe przejścia graniczne
Linie kolejowe w Czechach (SŽDC)
Przegląd tuneli w Czechach
Spis Kolei
Ograniczenia w ruchu kolejowym w Czechach
Kalendarz
Dziś jest 20. września 2017
Otwarcie ruchu
1865 Lubań Śląski - Węgliniec (SGB)
1865 Rybnica - Zgorzelec (SGB)
1876 Nýrsko - Plzeň hlavní nádraží (EPPK)
1903 Svojšín - Bor (kkStB)
1973 Staszów - Chmielów k/Tarnobrzega (PKP)
2008 granica państwa - Ahlbeck Grenze (UBB)
Wznowienie ruchu
2008 Świnoujście Centrum - granica państwa (UBB) [Świnoujście Centrum - Ahlbeck Grenze]


Linie kolejowe w Polsce (PMP-PW)
Przedsiębiorstwa Materiałów Podsadzkowych Przemysłu Węglowego
i ich przynależność do Dyrekcji Okręgowych Kolei Państwowych

Nr
linii
Długość
w km
Położenie
w DOKP
Przebieg linii
Początek kilometrowaniaStacje pośrednieKoniec kilometrowania
P10112.7004
Kuźnica Warężyńska Ksawera, Brzozowica, Bańgów
P101b0.000Ksawera Szyb Walery KWK Paryż
P10223.6004
Rozkówka Chechło
P102d2.8504
Szamotownia Szyb Alfons KWK Jowisz
P1034.1784
Brzozowica Będzin Łagisza
P1047.1294
Kuźnica Warężyńska Dąbrowa Górnicza Huta Katowice
P1053.6924
Kuźnica Warężyńska Antoniów
P1063.2304
Łabędzka Kuźnica Warężyńska, Paryż
P1072.4204
Boleradz Będzin Grodziec
P1080.6504
Cementownia Cementownia Saturn
P1090.9534
KWK Jowisz Cementownia
P1100.7174
Rozkówka Ra1 Rozkówka R3
P1118.3914
Rozkówka Sosnowiec Pogoń
P111a1.1304
Rozjazd Odgałęziający Julian Szyb Julian KWK Saturn
P111b2.1604
Małobądz Szyb Małobądz KWK Paryż
P11217.4244
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Będzin Łagisza, Będzin Grodziec, KWK Jowisz
P1131.4694
Będzin Grodziec KWK Grodziec
P1141.1124
Rozjazd Odgałęziający R206 Szkłobudowa
P1150.2704
Żychcice Zwałowisko Żychcice
P1167.4034
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Huta Katowice HKO, Huta Katowice HKA, Dąbrowa Górnicza Towarowa
P1177.8284
Huta Katowice HKO Huta Katowice HKA
P1183.8554
Huta Katowice HK14 Huta Katowice HKA
P1190.9204
Huta Katowice HK16 Elektrociepłownia
P1203.6154
Huta Katowice HKA Koksownia ZKA, Koksownia ZK
P1212.5704
Dąbrowa Górnicza Towarowa Koksownia ZKA
P20129.1984
Jęzor Centralny Zygmunt August, Szyb Dołki KWK Andaluzja
P201b1.0004
Borki Szyb Upadowa Borki KWK Siemianowice
P201c3.6604
Azoty Szyb Azoty KWK Polska
P201d0.8904
Azoty Odgałęzienie Szyb Ignacy KWK Michał
P201e1.0004
Zygmunt August Szyb Zygmunt August II KWK Barbara-Chorzów
P201g1.4204
Lompa Odgałęzienie ZGH Orzeł Biały
P201i2.7004
KWK Andaluzja AnC Żychcice
P20216.6174
3
Jęzor Centralny JCA Jęzor Centralny, Szczakowa Północ, Szczakowa Południe, Podlesie
P20316.9394
3
Szczakowa Południe Trzebinia Siersza, Szyb Andrzej ZG Trzebionka
P2043.1004
3
Trętowiec Szyb Paula KWK Siersza
P2054.0983
Trzebinia Siersza Elektrownia Siersza
P2066.3844
Szczakowa Północ ZPPF
P2075.5594
Borki Roździeń, KWK Katowice
P2087.2294
Roździeń Katowice Dąbrówka Mała, Szyb Powietrzny II KWK Kleofas
P2091.2034
Siemianowice Haldex Michał
P2107.0814
Zygmunt August Marta, Kinga, Szyb Piast KWK Polska
P210a4.6704
Marta Szyb Jerzy KWK Śląsk
P210b0.5704
Kinga Szyb Kinga KWK Barbara-Chorzów
P21110.2364
Karol Miarka Bytom, Bytom Karb, KWK Centrum Szombierki
P2125.5084
Lompa Szyb VI KWK Powstańców Śląskich
P2132.9194
Julian Szyb Julian KWK Julian
P2147.4144
Jęzor Centralny JCC KWK Jan Kanty, Jaworzno
P2153.3194
KWK Jan Kanty Elektrownia Jaworzno III
P21610.4094
Dąbrowa Jaworzno
P2200.9434
Przemsza Most Przemsza
P2211.8714
Jęzor Centralny JCA Jęzor Centralny, Jęzor Centralny JCC
P2222.0004
Jęzor Centralny JCA Jęzor Centralny, Przemsza
P2230.8854
Jaworzno Je1 Las
P2260.5164
Rozjazd Odgałęziający R601 Szyb Kazimierz III KWK Niwka-Modrzejów
P2271.5884
Milowice Szyb Milowice III KWK Saturn
P227a1.0804
Milowice Odgałęzienie Szyb Milowice V KWK Saturn
P2281.2914
Rozjazd R111 Most Wanda
P2291.2424
Siemianowice Szyb Podsadzkowy II (KWK Siemianowice)
P2320.3124
Rozjazd Odgałęziający R10 Podstacja Maciejkowice
P2330.9504
Rozjazd Odgałęziający R201 Most Marta
P2340.4204
Lompa Szyb Lompa KWK Rozbark
P2352.1824
Barbara Szyb Witczak KWK Centrum-Szombierki
P2360.4454
Rozjazd Odgałęziający R201 Szyb Piekary KWK Centrum-Szombierki
P2372.2864
Julian Szyb Bobrowniki KWK Julian
P2381.0464
Rozjazd Odgałęziający R406 Szyb Wschodni KWK Niwka-Modrzejów
P2391.3034
Jęzor Centralny JCC Szyb Partia C KWK Jan Kanty
P2400.6124
Rozjazd Odgałęziający R461 Szyb Krasicki KWK Jan Kanty
P2411.0854
Las Elektrownia Jaworzno II
P2420.9284
Jaworzno Szyb Sobieski KWK Jaworzno Ruch III
P2430.2994
Jaworzno Szyb Sobieski Punkt Załadunku Kamienia KWK Jaworzno
P2440.5864
Rozjazd Odgałęziający R51 Szyb Pastwiska KWK Jaworzno
P2450.9374
Jaworzno Szyb Leopold KWK Jaworzno
P2460.6724
Jaworzno KWK Jaworzno Ruch I
P2470.3363
Rozjazd Odgałęziający R101 Szyb Zofia KWK Siersza
P2490.2814
KWK Jaworzno Ruch II Elektrownia Jaworzno I
P2500.7004
Jęzor Centralny JCB PRKB
P2511.8034
Jęzor Centralny PRKB II
P2521.0904
Jęzor Centralny PRUE
P2530.8584
Jęzor Centralny Sosnowiec Jęzor
P30151.6514
Kotlarnia Michał, Biskupice, Klara
P301b2.0004
Biskupice Szyb Zachodni KWK Zabrze
P30234.2464
Kotlarnia Boguszowice
P3035.8814
Kotlarnia Korzonek
P30424.8084
Kotlarnia KWK Szczygłowice
P3052.8944
Nieborowice Szyb Foch KWK Knurów
P30611.6444
Nieborowice KWK Sośnica
P3071.7984
Czechowice Centralne Zwałowisko
P30810.8004
Czechowice Michał
P308a2.3404
Wesoła Ludwik
P30910.8674
Michał Mi2 Karol Miarka
P309a1.6504
Karol Szyb Jurand KWK Szombierki
P3104.0314
Tunel KWK Makoszowy
P3115.7164
Michał Pstrowski Gigant, Szyb Zbigniew KWK Bobrek
P3121.4214
Drama Dzierżno
P3130.3204
Drama R8 Drama R5
P3140.4714
Rozjazd Odgałęziający R201 Szyb Julita KWK Centrum
P3151.0504
Posterunek Sz KWK Sośnica Zachód
P3160.4954
Elektrownia Rybnik EZ Elektrownia Rybnik
P3170.5784
Elektrownia Rybnik EW Elektrownia Rybnik
P3180.2724
Rozjazd Odgałęziający R101 Gwarex
P3194.7204
Paruszowiec Leszczyny
P32023.7764
Rybnik Towarowy Boguszowice, KWK Borynia, Szyb IV KWK Jas-Mos
P3210.9204
Jas2 Szyb III KWK Jas-Mos
P3221.7974
KWK Jas-Mos Ruch Mos Posterunek SB
P3238.2724
KWK Borynia Pawłowice Górnicze
P3249.1234
Wodzisław Śląski Radlin Marcel, Rybnik Towarowy
P3252.8554
Wodzisław Śląski Szyb Marklowice KWK Marcel
P3260.5244
Boguszowice Bg3 Boguszowice Bg2
P40136.5744
Jęzor Centralny Jęzor Centralny JCC, Maciej, Klara
P40210.9864
Jęzor Centralny Szyb Otwór IV KWK Sosnowiec
P4034.2194
Bór Kamień Bór Górny, Bór Dolny
P4047.8304
Bobrek KWK Porąbka-Klimontów, Szyb Leśny KWK Porąbka-Klimontów
P4053.6324
Jęzor Centralny JCC Dąbrowa
P40614.1884
Dąbrowa KWK Ziemowit
P40716.7904
Lędziny KWK Czeczott
P4083.0934
Górki Ściernie KWK Piast
P4095.6224
Hołdunów KWK Wesoła
P4105.2494
Brzęczkowice Kosztowy
P4112.5834
Dąbrowa Elektrownia Jaworzno III
P4124.9204
Szczakowa Północ Sławków Cieśle
P4151.3384
Bór Górny Bobrek
P4160.6304
Kosztowy R1 Kosztowy R12
P4171.1704
Bór Kamień Jęzor Centralny JCB
P4201.1094
Słupna Szyb Wschodni KWK Mysłowice
P4211.6624
Ćmok Szyb Wschodni KWK Wieczorek
P4220.1654
Poniatowski Szyb IV KWK Staszic
P4231.7984
Miejsce Historyczne Poniatowski Szyb Poniatowski KWK Wieczorek
P4244.2984
Szadok Szyb IV KWK Śląsk
P4250.5604
Wujek Szyb Wentylacyjny KWK Wujek
P4260.4484
Załęże Szyb Wschodni KWK Kleofas
P4272.2084
Kleofas Zachodni KWK Kleofas
P4280.6694
Nowy Wirek Szyb Wschodni KWK Nowy Wirek
P4290.9784
Maciej Szyb VII KWK Nowy Wirek
P4301.8794
Rozjazd Odgałęziający R11 Szyb Północny KWK Halemba
P4310.9004
Wanda Lech Szyb Lech KWK Pokój
P4320.6164
Maria Szyb Maria KWK Pokój
P4332.3804
Klara Szyb Pawłów Górny KWK Zabrze-Bielszowice
P4340.3234
Bobrek Szyb Bobrek KWK Niwka-Modrzejów
P4356.8924
Bór Górny Szyb Maczki KWK Kazimierz-Juliusz
P4360.8054
Rozjazd Odgałęziający R201 Szyb Bory KWK Kazimierz-Juliusz
P4370.5464
Rozjazd Odgałęziający R201 KWK Kazimierz-Juliusz
P4381.8004
Staszic KWK Niwka-Modrzejów
P4391.0184
KWK Porąbka-Klimontów Szyb Józef KWK Porąbka-Klimontów
P4402.5274
Wesoła Szyb Wacław KWK Wesoła
P5010.000Ludwik KWK Sosnowiec
P5020.000Klimontów KWK Porąbka Klimontów
P5030.000R KWK Śląsk KWK Sląsk
P5040.000Załęże Zbiornik Budowlany

ATLAS KOLEJOWY POLSKI i CZECH • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 11 (7075176 / 8921 / 1910 / 1577 / 4486.48)