polski čeština

Mapa kolejowa
Czechosłowackiej republiki - ČSD 1951
Železniční mapa
republiky Československé
last download 19.11.2017, 23:26 (1228)

Hurtownia Artykułów Ściernych
Wyszukiwarka
Linie kolejowe w Polsce (PLK)
Linie kolejowe w Polsce (PMP-PW)
Przegląd tuneli w Polsce
Kolejowe przejścia graniczne
Linie kolejowe w Czechach (SŽDC)
Przegląd tuneli w Czechach
Spis Kolei
Ograniczenia w ruchu kolejowym w Czechach
Kalendarz
Dziś jest 20. listopada 2017
Otwarcie ruchu
1870 Lužná u Rakovníka - Historické místo 124/1 (BEB)
1870 Stochov - Lužná u Rakovníka (BEB)
1870 Historické místo 124/2 - Chomutov (BEB)
1871 Toruń Główny - Jabłonowo Pomorskie (KO)
1898 Žlutice - Bečov nad Teplou (kkStB)
1910 Międzybórz Sycowski - Bukowina Sycowska (KPEV)
Zamknięcie ruchu
2000 Kondratowice - Łagiewniki Dzierżoniowskie (PKP)
Zawieszenie ruchu pasaż.
1995 Strzegom - Marciszów (PKP)
Elektryfikacja
2008 Letohrad - granica państwa (ČD) [3000Vss]
Wznowienie ruchu
1948 Kołobrzeg - Trzebiatów (PKP)


Linie kolejowe w Polsce (PLK)
i ich przynależność do Dyrekcji Okręgowych Kolei Państwowych
Załącznik do zarządzenia Nr 46 Ministra Komunikacji z dnia 27 czerwca 1985 r. z późn. zmianami

Numery linii kolejowych: 1-100101-200201-300301-400401-500501-600601-700701-800801-900901-1000 >1000
Nr
linii
Długość
w km
Położenie
w DOKP
Przebieg linii
Początek kilometrowaniaStacje pośrednieKoniec kilometrowania
201206.0005
Nowa Wieś Wielka Bydgoszcz Wschód Towarowa, Maksymilianowo, Wierzchucin, Lipowa Tucholska, Bąk, Kościerzyna, Somonino, Gdańsk Osowa, Gdynia Główna, Gdynia Port Centralny
201a11.5005
Kościerzyna Gołubie Kaszubskie
201c24.0005
Gdynia Główna Miejsce Historyczne 235
202333.6685
8
Gdańsk Główny Gdańsk Wrzeszcz, Sopot, Gdynia Orłowo, Gdynia Główna, Gdynia Chylonia, Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Białogard, Świdwin, Worowo, Runowo Pomorskie, Ulikowo, Stargard, Stargard Szczeciński
202a43.4518
Słupsk Kępno Słupskie, Żelkowo, Dargoleza
202b23.7008
Kępno Słupskie Komnino, Ustka
202c14.2258
Komnino Smołdzino
202d37.7008
Słupsk Budowo
202e36.3058
Sławno Ustka
202f40.2808
Sławno Jacinki, Polanów Pomorski
202g0.8008
Worowo Północne Worowo Zachodnie
203342.4535
8
Tczew Starogard Gdański, Czersk, Chojnice, Wierzchowo Człuchowskie, Złotów, Piła Główna, Piła Towarowa, Piła Rozrządowa, Krzyż, Strzelce Krajeńskie Wschód, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn
203a5.7005
8
Wierzchowo Człuchowskie Brzeźno Człuchowskie
203b0.9208
Kostrzyn Kostrzyn Towarowy KoC
203c0.8808
Kostrzyn Kostrzyn Port
20490.6715
Malbork Elbląg, Bogaczewo, Wielkie Wieżno, Chruściel, Braniewo
204a61.2055
Raczki Elbląskie Myślice, Miłomłyn
204b6.5005
Elbląg Elbląg Zdrój
204c29.3935
Słobity Orneta
2050.000Wielewo Anielin Gradowo (sz)
206163.5895
7
Inowrocław Rąbinek Żnin, Damasławek, Wągrowiec, Rogoźno Wielkopolskie, Drawski Młyn
206a1.6805
Żnin Odgałęzienie I Żnin Odgałęzienie II
206b0.7507
Lubasz k/Czarnkowa Odgałęzienie Bzowo Goraj Odgałęzienie
207133.4535
Toruń Wschodni Chełmża, Kornatowo, Grudziądz, Gardeja, Kwidzyn, Malbork
207a3.4205
Toruń Mokre Stare Miejsce Historyczne 207/1
207b28.6005
Kwidzyn Kisielice
207c2.8105
Miejsce Historyczne 207/4 Miejsce Historyczne 207/8
207d2.8905
Miejsce Historyczne 207/9 Kwidzyn
207e5.8105
Miejsce Historyczne 207/11 Ryjewo
207f2.0005
Miejsce Historyczne 207/14 Miejsce Historyczne 207/17
207x1.4805
Miejsce Historyczne 207/2 Rogóźno Pomorskie
208200.8965
Działdowo Brodnica, Jabłonowo Pomorskie, Mełno, Grudziądz, Laskowice Pomorskie, Wierzchucin, Tuchola, Chojnice
208a2.7515
Leosia Miejsce Historyczne 208/2
208b4.0605
Racławki Odgałęzienie Chojnice
209109.1505
Brodnica Kowalewo Pomorskie, Chełmża, Unisław Pomorski, Bydgoszcz Wschód
210149.3655
8
Chojnice Człuchów, Szczecinek, Łubowo, Czaplinek, Złocieniec, Runowo Pomorskie
210a45.8307
8
Czaplinek Jastrowie
21169.3205
Chojnice Lipusz, Kościerzyna
21272.1855
8
Lipusz Korzybie
212a3.0605
Miejsce Historyczne 212/5 Miejsce Historyczne Bytów
212b38.2208
5
Bytów Cewice
212c45.7008
5
Bytów Miastko
21361.6695
Reda Hel
2147.5785
Somonino Kartuzy
21577.7635
Laskowice Pomorskie Szlachta, Czersk, Bąk
21683.2835
Działdowo Nidzica, Olsztynek, Olsztyn Główny
21761.7505
Bogaczewo Elbląg, Wielkie Wieżno, Chruściel, Braniewo (sz)
218122.2115
Myślice Prabuty, Kwidzyn, Smętowo, Skórcz, Szlachta
219157.5075
1
Olsztyn Główny Szczytno, Pisz, Ełk Towarowy, Ełk
219a53.9201
Pisz Orzysz, Giżycko
219b25.5901
Pisz Wschodni Kolno
22085.0815
Olsztyn Główny Gutkowo, Morąg, Małdyty, Bogaczewo
220a29.4705
Morąg Orneta
22187.5055
Gutkowo Orneta, Pieniężno, Braniewo
221a64.2255
Orneta Lidzbark Warmiński, Sątopy Samulewo
221b22.0905
Pieniężno Tywęzy
22255.5145
Małdyty Myślice, Malbork
223121.2705
1
Czerwonka Biskupiec Reszelski, Mrągowo, Orzysz, Ełk
223a33.1005
1
Mrągowo Ruciane Nida
22477.7905
Czerwonka Lidzbark Warmiński, Jarzeń
22542.1825
Nidzica Wielbark
22613.5765
Pruszcz Gdański Gdańsk Port Północny
226a0.9105
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie Gdańsk Grobla
2275.1005
Gdańsk Główny Gdańsk Zaspa Towarowa
22811.2425
Rumia Gdynia Port Oksywie
229133.6445
Pruszcz Gdański Kartuzy, Lębork, Wrzeście, Łeba
229a6.4205
Wrzeście Bargędzino
23063.5205
Wejherowo Garczegorze
230a10.0385
Rybno Kaszubskie Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
230b1.3205
Miejsce Historyczne 230 Miejsce Historyczne Prusewo
23155.6725
Inowrocław Rąbinek Inowrocław Mątwy, Mogilno
231a5.6705
Miejsce Historyczne 231 Inowrocław
231b1.0005
Inowrocław Mątwy Mątwy Port
23248.5665
Jabłonowo Pomorskie Kisielice, Prabuty
23353.0475
Pszczółki Skarszewy, Kościerzyna
23419.2925
Gdańsk Wrzeszcz Stara Piła
2359.2035
Gdańsk Kokoszki Gdańsk Osowa
23617.2245
Swarzewo Krokowa
23716.9105
Lębork Cewice
23823.9135
Mogilno Barcin
23920.4285
7
Mogilno Orchowo
240109.3785
8
Świecie n/Wisłą Terespol Pomorski, Pruszcz Bagienica, Złotów
24143.1035
Tuchola Pruszcz Bagienica, Koronowo
2426.0065
Twarda Góra Nowe
24342.6885
Skórcz Starogard Gdański, Skarszewy
24411.2395
Morzeszczyn Gniew
2456.8325
Aleksandrów Kujawski Ciechocinek
24653.5845
Toruń Wschodni Unisław Pomorski, Chełmno
246a27.7715
Toruń Północny Czarnowo k/Torunia
24745.3045
Chełmża Mełno
24817.8375
Gdańsk Wrzeszcz Gdańsk Rębiechowo, Gdańsk Osowa
248A16.8665
Kornatowo Chełmno
2497.2055
Gdańsk Główny Gdańsk Nowy Port
249A13.4575
Gardeja Łasin
25032.8625
Gdańsk Śródmieście Gdańsk Główny, Gdańsk Wrzeszcz, Sopot, Gdynia Orłowo, Gdynia Główna, Gdynia Chylonia, Rumia
250A14.2705
Kisielice Biskupiec Pomorski Miasto
25141.2705
Tama Brodzka Nowe Miasto Lubawskie, Iława Główna
2526.3635
Zajączkowo Lubawskie Lubawa
2531.4215
Gdańsk Rębiechowo Gdańsk Osowa R1
253A5.0495
Turza Wielka Uzdowo
25448.4095
Tropy Braniewo
25526.3105
Lidzbark Warmiński Bartoszyce
25624.6475
Szymankowo Nowy Dwór Gdański
25731.5995
Ostróda Miłomłyn, Morąg
2585.1095
Wiatrowiec Warmiński Sępopol
25933.2025
Kętrzyn Węgorzewo
259a64.8405
1
Ruskie Pole Prynowo, Gołdap
259b19.6105
Węgorzewo Prynowo, Ołownik
26018.3575
Zajączkowo Tczewskie Pszczółki, Pruszcz Gdański
260A14.0225
Nowe Miasto Lubawskie Zajączkowo Lubawskie
26123.2405
Sątopy Samulewo Nowy Młyn
26244.9775
Szczytno Biskupiec Reszelski
26318.8025
Żnin Szubin
2642.4285
Wąbrzeźno Wąbrzeźno Miasto
2657.9015
Zajączkowo Tczewskie Pszczółki
271164.4546
7
Wrocław Główny Wrocław Popowice, Wrocław Osobowice, Żmigród, Rawicz, Bojanowo, Leszno, Kościan, Czempiń, Puszczykówko, Luboń k/Poznania, Poznań Główny Towarowy, Poznań Główny
271a0.8006
Wrocław Popowice Wrocław Popowice Port
271b24.5276
7
Żmigród Wąsosz
272200.9036
7
Kluczbork Hanulin, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Mieszków, Poznań Krzesiny, Poznań Starołęka, Poznań Główny
272a1.2907
Poznań Starołęka Poznań Starołęka R87
272b5.0007
Poznań Starołęka Poznań Malta
273355.9026
7
8
Wrocław Główny Wrocław Kuźniki, Wołów, Małowice Wołowskie, Ścinawa, Rudna Gwizdanów, Głogów, Nowa Sól, Zielona Góra, Czerwieńsk, Czerwieńsk Towarowy, Jerzmanice Lubuskie, Kostrzyn, Godków, Gryfino, Szczecin Podjuchy, Szczecin Port Centralny, Szczecin Główny
273a23.9286
Wołów Malczyce
273b2.2206
Ścinawa Ścinawa Port
273c14.3906
Miejsce Historyczne 273 Rudna Gwizdanów
273d17.4866
Rudna Gwizdanów Rudna Zdawcza, Polkowice
273e50.8007
Zielona Góra Dworzec Mały Stypułów Dworzec Mały, Szprotawa Dworzec Mały
273f0.3907
Zielona Góra Odgałęzienie Zielona Góra Łąki
273g0.6038
Ługi Górzyckie Odgałęzienie I Ługi Górzyckie Odgałęzienie III
273h2.8508
Ługi Górzyckie Odgałęzienie II Granica Państwa /DE/
274202.4556
Wrocław Świebodzki Wrocław Zachodni, Jaworzyna Śląska, Wałbrzych Szczawienko, Wałbrzych Miasto, Wałbrzych Główny, Boguszów Gorce, Boguszów Gorce Zachód, Sędzisław, Marciszów, Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Lubań Śląski, Zgorzelec
274a7.8486
Miejsce Historyczne 274 Imbramowice
274b2.0806
Wałbrzych Miasto Wałbrzych Miasto Towarowy
275192.4696
7
Wrocław Muchobór Środa Śląska, Malczyce, Legnica, Miłkowice, Rokitki, Żagań, Bieniów, Gubinek
275a4.1506
Środa Śląska Środa Śląska Rynek
275b2.3307
Gębice Gubińskie Odgałęzienie Granica Państwa
276136.0646
Wrocław Główny Strzelin, Kamieniec Ząbkowicki, Kłodzko Główne, Międzylesie
276a0.1906
Boboszów Orlice
27785.5766
Opole Groszowice Opole Wschodnie, Jelcz Miłoszyce, Siechnice, Wrocław Brochów WBA
27826.5326
Węgliniec Zgorzelec
278a6.4276
Węgliniec Czerwona Woda
278b1.3006
Węgliniec Dworzec Mały Zgorzelec Nadleśnictwo
27921.0596
Lubań Śląski Węgliniec
2804.1546
Opole Groszowice Opole Główne
281310.0406
7
5
Oleśnica Grabowno Wielkie, Krotoszyn, Koźmin Wielkopolski, Jarocin, Orzechowo, Września, Gniezno, Gniezno Winiary, Janowiec Wielkopolski, Damasławek, Kcynia, Nakło n/Notecią, Chojnice
281a2.4907
Krotoszyn Miejsce Historyczne 14/4
281b1.1007
Orzechowo Orzechowo Port
282123.3676
7
Miłkowice Chojnów, Bolesławiec, Zebrzydowa, Węgliniec, Ruszów, Jankowa Żagańska, Żary, Jasień
283104.7266
7
Jelenia Góra Lwówek Śląski, Zebrzydowa, Żagań
28487.8406
Legnica Pawłowice Małe, Jerzmanice Zdrój, Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Pobiedna
28582.1666
Wrocław Główny Świdnica Przedmieście, Jedlina Zdrój
285a4.6906
Jugowice Walim
28650.9906
Kłodzko Główne Ścinawka Średnia, Wałbrzych Główny
286a7.6346
Ścinawka Średnia Tłumaczów
28748.7526
Opole Zachodnie Szydłów, Nysa
28847.4046
Nysa Brzeg
28939.0656
Legnica Lubin Górniczy, Rudna Gwizdanów
289a2.7506
Legnica Miejsce Historyczne 289
29032.7606
Mikułowa Bogatynia
290a1.4006
Granica Państwa Miejsce Historyczne Radomierzyce
29132.5636
Wałbrzych Szczawienko Boguszów Gorce Towarowe, Mieroszów
29228.7736
Jelcz Miłoszyce Wrocław Sołtysowice, Wrocław Osobowice
29325.0926
Jełowa Kluczbork
29415.3546
Głubczyce Racławice Śląskie
29513.4246
Węgliniec Bielawa Dolna
29611.4936
Wielkie Piekary Miłkowice
2978.5796
Nowy Świętów Głuchołazy, Głuchołazy Zdrój
2985.4106
Kamienna Góra Sędzisław
29912.7946
Kamienna Góra Lubawka
3004.9596
Opole Główne Opole Wschodnie
Numery linii kolejowych: 1-100101-200201-300301-400401-500501-600601-700701-800801-900901-1000 >1000

Atlas Kolejowy Polski i Czech • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (7672939 / 17789 / 2246 / 1638 / 4684.33)